دسته‌بندی نشده

نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین

نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین

نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین

یکی از دغدغه‌های افرادی که کاربر تلگرام هستن اینه که به طریقی وارد تلگرام بشن که اشخاص دیگه (از جمله اشخاصی که اون افراد رو توی مخاطبین خودشون ذخیره یا سیو کردن) متوجه ورود اون‌ها به تلگرام نشن. هدف ما از نقد این مقاله دقیقا پرداختن به همین موضوع چگونگی نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین هست که از روش‌های مختلفی پیروی می‌کنه.

ارسال نشدن پیام جوین شدن در تلگرام و استفاده از شماره مجازی دو شیوه معمول برای نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین هست که هم به صورت مجزا و هم به صورت خلاصه از تعریف تحت عنوان نصب تلگرام بدون اطلاع مخاطبین، در ادامه توضیح داده می‌شه.

استفاده از شماره مجازی

ارسال نشدن پیام جوین شدن در تلگرام

ساده‌ترین راه برای اینکه پیام جوین شدن شما به افراد ارسال نشه اینه که شماره اکانت خودتون رو به فرد مورد نظر ندین و اون شخص شماره شما رو سیو نکنه در این صورت شما با ورودتون به تلگرام هیچ کس رو متوجه حضور خودتون نمی‌کنین. البته اگر بعدها شماره شما توسط افراد سیو بشه، اکانت تلگرامی شما در لیست مخاطبین افراد ظاهر می‌شه. برای این کار باید از روش‌هایی مثل شماره مجازی استفاده بشه که قبل از توضیح چگونگی انجام این فرآیند باید نحوه ایجاد شماره مجازی رو آموزش بدیم.

برنامه‌های مختلفی برای ایجاد شماره مجازی وجود دارن که با جستجو در گوگل پلی یا اپ استور لیستی از اون‌ها برای شما ظاهر می‌شه. Text now یکی از این برنامه‌های فعال در حیطه ساخت شماره مجازی هست که کار با اون تنها مستلزم به داشتن جیمیل یا ایمیل هست. شما می‌تونین با وارد کردن جیمیلتون توی قسمتی که راهنمایی می‌کنه، کد فعالسازی رو دریافت کنین و شماره مجازی بسازین.

بعد از انجام این کار، فقط باید به روش معمول که وارد کردن شماره توی قسمت ادد اکانت تلگرام هست، حساب جدیدی بسازین یا توی قسمت change the number شماره حساب خودتون رو عوض کنین. کد مربوط به انجام این کارها توی خود برنامه تکست نو ارسال می‌شه.

استفاده از شماره مجازی

همونطور که در قسمت قبلی ذکر شد استفاده از شماره مجازی کار بسیار راحت و رایجی هست که به علت عدم نیاز اشتراک شماره و عدم امکان سیو شماره دیگه کسی متوجه ورود و یا نصب تلگرام از سوی شما نمی‌شه. برای اینکه بشه از طریق شماره مجازی ارتباط تلفنی و تکستی برقرار کرد، باید هر دو طرف برنامه Text now یا هر اپلیکیشنی که اکانت مجازی از طریق اون ساخته شده رو داشته باشن.

دقیقا به همین علت هست که استفاده از شماره مجازی به عنوان بهترین راه حل برای نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین شناخته می‌شه؛ چون معمولا کم پیش میاد که هر دو طرف یک برنامه کمیاب و ناشناخته رو نصب کنن و اگر نصب کردن از طریق اون تبادل اطلاعات داشته باشن.

البته در صورتی که هر دو طرف یک برنامه رو روی گوشی خودشون نصب کنن و شماره مجازی هم دیگه رو داشته باشن می‌شه گفت که ارتباط صمیمی با هم دارن و نیازی به اینکه ورودشون به تلگرام رو از یکدیگر مخفی کنن وجود نداره و دقیقا به علت اینکه می‌خواستن با شماره‌های مجازی وارد تلگرام بشن، شماره و اپلیکیشن‌ رو با هم به اشتراک گذاشتن.

نصب تلگرام بدون اطلاع مخاطبین

بعضی از افراد دوست ندارن که پیام نصب تلگرام برای اطرافیانشون بره و به بیانی دیگه می‌خوان که با ورود به تلگرام کسی متوجه نشه. اما همونطور که پیش از این اشاره شد، در حالتی که اشخاص شماره شما رو ذخیره کرده باشن، با ایجاد حساب برای شماره ذخیره شده پیام ورود به تلگرام برای تمام اون افراد ارسال می‌شه. جهت جلوگیری از این فرآیند باید به قسمت منو و سپس تنظیمات برین و بعد Evens رو توی قسمت Notifications and Sounds پیدا کنین و گزینه Contacts Joined Telegram رو غیر فعال کنین.

با انجام این فرآیند دیگه پیام ورود به تلگرام مخاطبین ارسال نمی‌شه. اما درباره اینکه چگونه می‌شه تلگرام رو بدون اطلاع مخاطبین نصب کرد باید با یک شماره مجزا یا فیک وارد اکانت خودتون بشین و شماره اصلی رو توی قسمت کنترل حساب جایگزین حساب فیک کنین.

در این حالت کسی متوجه ورود شما به تلگرام نخواهد شد، اما اگر شخصی وارد قسمت مخاطبین خودش بشه پروفایل حساب تلگرامی شما رو مشاهده می‌کنه. بنابراین می‌شه گفت که هیچ راه حل صددرصدی برای اعمال این رویه وجود نداره.

برای مطالعه کامل این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید.
https://marketing.idekav.com/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D9%86/

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *