دسته‌بندی نشده

وزیر کشور ساخت پتروشیمی میانکاله منوط به تایید محیط زیست است

نوشهر – ایرنا – وزیرکشور اعلام نظر محیط زیست برای ساخت پتروشیمی میانکاله را کلیدی توصیف کرد و گفت : ساخت پتروشیمی میانکاله منوط به تایید محیط زیست است.


به گزارش خبرنگار ایرنا، احمد وحیدی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در شهرک صنعتی سلمانشهر شهرستان عباس آباد افزود: رعایت مسایل زیست محیطی اولویت نخست در ساخت پتروشیمی میانکاله است و اگر مشکل زیست محیطی نداشته باشد مخالفتی را با احداث این مجتمع نخواهد بود.


وزیر کشور همچنین به فعالیت واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک صنعتی سلمانشهر اشاره کرد و گفت: تولیدکنندگان کالای خوب و با کیفیت و طراحی مناسبی در این شهرک مشغول فعالیت هستند همچون واحدی که محصولات ضد انفجار با قیمت خیلی پایین تر از مشابه خارجی تولید می کند که کاربرد زیادی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی دارد و باید با حمایت دولت توسعه یابند.


وی بر لزوم توجه مسئولان نسبت به دغدغه های تولیدکنندگان تاکید کرد و اظهار داشت: در حال حاضر ورود کالای قاچاق خسارت جبران ناپذیری بر واحدهای تولید داخل کشور وارد می کند که باید با آن با جدیت برخورد شود.


وزیر کشور همچنین خواستار تعامل و هم افزایی بیشتر بانک ها برای تامین سرمایه گردش واحدهای تولیدی نیمه راکد شد و افزود: با فعال شدن واحدهای نیمه راکد تولیدی علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار شاهد افزایش تولید و توسعه منطقه و به تبع ان کشور خواهیم بود.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *